Nad Starym Kanałem

Plany Mieszkań

znajdź wymarzone mieszkanie

Nowe mieszkania

Zalety mieszkania na osiedlu

tarasy

ogrodzenie

parkingi

monitoring

Lokalizacja z historią

Pomiędzy ulicami Wrocławską a Bronikowskiego rozciąga się Stary Kanał Bydgoski. Teren w przeszłości nazywany Wyspą Kanałową ze względu na sąsiedztwo kanałów: Bydgoskiego, Starego oraz rzeki Brdy. W okresie międzywojennym planty nad kanałem były największym w mieście parkiem i centrum rozrywkowym.

Park Nad Starym Kanałem

Ze względu na swoje rozliczne walory park nad Starym Kanałem stał się wyróżnikiem Bydgoszczy w przewodnikach turystycznych, a w konsekwencji nieodzownym punktem zwiedzania miasta przez turystów. Poza terenami rekreacyjnymi były tu także restauracje, kawiarnie, sale balowe, miejsca zabaw dla dzieci czy nawet korty tenisowe.

Architektura inspirowana otoczeniem

Nowoczesna bryła budynku doskonale wpisywać się będzie w charakter miejsca. Modne kolory elewacji w połączeniu z dużą ilością szkła, stali, nadadzą lekką formę całej konstrukcji. Przestronne układy mieszkań z dużymi balkonami i tarasami, pozwolą na swobodną aranżację przestrzeni a szerokie witryny okienne na podziwianie niepowtarzalnego widoku.

Unikalne cechy osiedla


 • Komfortowe warunki

  W trosce o komfort mieszkania zadbaliśmy o miejsca parkingowe pod budynkiem oraz o wygodne pomieszczenie na rowery, monitoring, ogrodzenie całego terenu.


 • Blisko centrum

  Apartamenty Nad Starym Kanałem położone są niemal w sercu miasta. W bliskim sąsiedztwie są: kino, opera, centra handlowe, szkoły, przedszkola, uczelnia wyższa, przystanki komunikacji miejskiej.


 • W otoczeniu wody i zieleni

  Apartamenty Nad Starym Kanałem znajdują się w otoczeniu wody i zieleni. Park nad kanałem do dziś zachwyca nie tylko pomnikami przyrody, największymi topolami czarnymi ale też zabytkowymi śluzami.


 • Nowoczesne technologie

  Trudno wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez sprawnie działającego internetu i telewizji. Dlatego każdy mieszkaniec będzie mógł korzystać z szybkiego łącza światłowodowego i darmowej naziemnej oraz satelitarnej telewizji cyfrowej.

Skontaktuj się z doradcami

Skontaktuj się z nami

Warszawa

ul. Klimczaka 1

T +48 22 430 03 02

F +48 22 430 03 04

Toruń

ul. Lubicka 54

T +48 56 610 25 00

F +48 56 610 25 04

Bydgoszcz

ul. Jatki 4

T +48 52 340 02 44

F +48 52 340 08 18

Newsletter

@

Zostaw telefon, oddzwonimy.

Poszukujesz mieszkania i chcesz wiedzieć
więcej? Zostaw kontakt. Oddzwonimy.

Zadzwoń:

Toruń: +48 56 610 25 33

Bydgoszcz: + 48 52 340 02 44

Poszukujesz mieszkania i chcesz wiedzieć
więcej? Zostaw kontakt. Oddzwonimy.

Zadzwoń:

Toruń: +48 56 610 25 33

Bydgoszcz: + 48 52 340 02 44

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij
x