Aktualności

Lokale użytkowe

Kolejne budynki Osiedla Paryskiego

2015-05-21

Kolejne budynki, niepowtarzalnego Osiedla Paryskiego pną się do góry. Obok pierwszego jaki oddany został ponad rok temu przy ul. Pestalozziego 2, powstają kolejne dwa. Pierwszy usytuowany równolegle do ul. Jagiellońskiej jest już w stanie zamkniętym. W zadaszonym budynku wstawione zostały wszystkie okna, w środku układana jest instalacja wewnętrzna, ustawiane ścianki działowe, na zewnątrz prowadzone są natomiast prace elewacyjne. Przypomnę , że w parterze znajdą się tu Paryskie Gabinety Medyczne. Planowany termin oddania inwestycji to jesień 2015 r.
Tuż za budynkiem, powoli wyrasta kolejny, w którym widoczne jest już trzecie piętro. Tu nadal trwają prace murarskie, po których przyjdzie czas na wykonanie instalacji wewnętrznej i elewacji. Całość powinna być gotowa wiosną przyszłego roku.

Obydwa powstające obecnie budynki są częścią wyjątkowego osiedla Paryskiego. Wszystkie cechować będzie klasycystyczna forma, wyraźnie zaznaczone kamienne kolumny, elementy piaskowca, detal nadający całości wyjątkowy charakter. Wewnątrz natomiast pojawią się nowoczesne technologie jak np.: światłowody, wideodomofony, podgląd monitoringu w TV, windy, które można będzie przywołać z domu na wskazane piętro. Do tego klatki schodowe o wysokim standardzie wykończenia, niezwykle urokliwe zaprojektowane, czego nie ma na bydgoskim rynku mieszkaniowym.  Całe osiedle będzie ogrodzone, z odrębnymi wjazdami do podziemnych garaży w każdym budynku.

   
     

Zapisz się do newslettera