Aktualności

Lokale użytkowe

Mieszkanie za 807 zł miesięcznie

2015-06-14

Decyzja o zakupie mieszkania może być prosta. Dopasujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i wyliczymy miesięczną ratę kredytu. Wystarczy zadzwonić i porozmawiać z naszym doradcą.

Dla zobrazowania oferty prezentujemy przybliżoną symulację dla mieszkania o powierzchni 41,33 m kw ,o wartości 203.000 zł i przy założeniu obowiązującego 10% wkładu własnego.

mieszkanie o pow. 41,33 m kw. -  2 pokoje + aneks kuchenny

miesięczna rata kredytu na 30 lat - 807 zł/mc

miesięczna rata kredytu na 20 lat - 1046 zł/mc

przybliżona wielkość odnajmu - od 1100 do 1500 zł

Powyższa kalkulacja pokazuje wielkość miesięcznej raty kredytu, która zwłaszcza przy 30 letnim okresie spłaty, może się okazać możliwa do spłaty nawet dla młodych osób zaczynających swoje samodzielne życie. W przypadku zakupu inwestycyjnego łatwo zauważyć, że kwota jaką możemy uzyskać z odnajmu pokrywa koszty kredytu. Im większa wpłata własna, tym koszty i termin oczekiwania na zwrot zaangażowanych środków jest krótszy.

Ofertę można potraktować dwojako. Po pierwsze jako prosty sposób dopasowania własnych możliwości do zakupu wymarzonego mieszkania, po drugie jako sposób pomnażania kapitału poprzez zakup mieszkania pod wynajem.

Dzięki wsparciu naszego Doradcy Kredytowego stworzymy ofertę przygotowaną na miarę Państwa możliwości. Obliczymy dokładnie miesięczną ratę , a także pomożemy wybrać bank i przejść przez wszelkie niezbędne formalności.
W przypadku decyzji o zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych, pomożemy Państwu wybrać odpowiednie mieszkanie, które pozwoli na szybki zwrot zaangażowanych środków i pomnażanie kapitału.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi biurami sprzedaży, to nic nie kosztuje.

Zapisz się do newslettera