Aktualności

Lokale użytkowe

Budlex partnerem programu wspierającego duże rodziny

2015-10-27

Budlex jest pierwszym deweloperem, który przystąpił do toruńskiego projektu wspierającego duże rodziny „Jesteśmy Razem”. Oznacza to, że rodziny posiadające imienną Kartę Dużej Rodziny mogą liczyć na rabat przy zakupie mieszkania nie znajdującego się w ofercie promocyjnej. Projekt obejmuje obecnie mieszkania na Osiedlu Winnica i Strefa Czasu przy Szosie Lubickiej oraz Wiśniowej Rezydencji przy ul. Sadowej.

- Budlex od lat zaangażowany jest społecznie. – mówi Małgorzata Mellem Wiceprezes Zarządu – W miarę naszych możliwości staramy się być aktywnymi uczestnikami życia lokalnej społeczności, stąd też nasza obecność w wielu różnych obszarach oraz decyzja o wsparciu projektu.

Program przyjęty przez Gminę, w ramach którego wydawana jest Karta Dużej Rodziny, ma na celu nie tylko wspieranie rodzin wielodzietnych, poprawę warunków życia ale także promowanie modelu dużej rodziny, kształtowanie jej pozytywnego wizerunku. Karta wydawana rodzinom uprawnia do korzystania z systemu ulg, rabatów i bonusów przygotowanych przez Partnerów Programu. Obecnie przystąpiło do niego kilkadziesiąt firm, samą kartę otrzymało prawie 4500 toruńskich rodzin.

Zapisz się do newslettera