Lokale użytkowe

TORUŃ - ul. sienkiewicza 27

Lokal użytkowy na sprzedaż

Budlex posiada w sprzedaży lokal o pow. 102,80 m 2 przy ul. Sienkiewicza 27. To doskonałe miejsce na gabinet lekarski, małą przychodnię. Punkt znajduje się w popularnej dzielnicy Torunia, na Bydgoskim Przedmieściu, w sąsiedztwie licznych osiedli i Uniwersytetu. Jest dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Lokal znajduje się na parterze, przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Składa się z pomieszczenia głównego, pokoju socjalnego, łazienki i zaplecza. Jego układ daje jednak możliwość wprowadzenia zmian aranżacyjnych, pozwalających na dopasowanie przestrzeni do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość wykupienia miejsc parkingowych znajdujących się tuż obok w podziemnym parkingu z wjazdem od strony ul. Sienkiewicza.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym Doradcą Klienta Sebastianem Szczypiorskim, tel. 605 550 465.

Toruń - ul. Brzoskwiniowa

Lokal handlowy na sprzedaż

Budlex posiada w sprzedaży lokal o pow. 32,21 m 2 przy ul. Brzoskwiniowej 9. To dobry punkt na salon fryzjerski, mały sklep, biuro. Punkt znajduje się w popularnej dzielnicy Torunia, na toruńskich Wrzosach, w budynku wielorodzinnym z monitoringiem. Lokal usytuowany jest w oficynie, z wejściem od szczytu budynku. Składa się z 2 pomieszczeń, głównego o pow. 21 m2 , oraz mniejszego o pow. 7,78 m2 oraz WC. Przed budynkiem dostępne są miejsca parkingowe.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym Doradcą Klienta Sebastianem Szczypiorskim, tel. 605 550 465.

skontaktuj się z nami

Zadzwoń

umów rozmowę

Poznaj ofertę bez wychodzenia z domu. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

umów rozmowę

napisz na czacie

Zaloguj się w Facebook Messenger i porozmawiaj na chacie z naszymi doradcami.

napisz na chacie

Zapisz się do newslettera