Lokale użytkowe

Osiedle Paryskie

Plany Mieszkań

Zalety mieszkania na osiedlu

windy

garaż

sklepy

ogrodzenie

szkoły

monitoring

portiernia

telewizja satelitarna

Galeria ogólna Galeria mieszkanie wzorcowe
Dotknij aby aktywować mapę

Synergia klasyki i nowoczesności

Projekt przygotowany z wyjątkową starannością nawiązuje do największych osiągnięć francuskiego urbanisty Georgesa Haussmanna, który w połowie XIX w. przebudował Paryż. Stąd też Osiedle Paryskie – charakteryzujące się niepowtarzalnym, eleganckim stylem i wysokim standardem wykończenia.”
Połączenie klasycznej stylistyki z nowoczesnymi materiałami sprawia, że Osiedle Paryskie bardzo mocno wyróżnia się na tle innych bydgoskich inwestycji.

Wykończenia części wspólnych na najwyższym poziomie

Chcąc wyróżnić budynki na Osiedlu Paryskim projektanci pomyśleli o najlepszych rozwiązaniach i materiałach najwyższej jakości. Wszystkie cechuje klasycystyczna forma, wyraźnie zaznaczone kamienne kolumny, elementy piaskowca, detal nadający całości wyjątkowy charakter. W takich przestrzeniach każdy czuje się wyjątkowo.

Serce miasta w zasięgu ręki!

Wystarczy chwila, aby z zacisznego mieszkania przenieść się do samego serca miasta, a więc do teatru, opery, kina lub też największych bydgoskich galerii handlowych, fitness clubów, restauracji. Lokalizacja osiedla jest idealnym rozwiązaniem także dla tych, którzy pracują w ścisłym centrum, bowiem gwarantuje dogodny dojazd do pracy. Aktywny wypoczynek w pobliskich parkach i długie spacery bulwarami nad Brdą, umożliwią ponadto relaks i chwilę odpoczynku na łonie natury.

Mieszkania na miarę XXI wieku

Zdaniem niektórych architektów i urbanistów o atrakcyjności budynku stanowi głównie jego funkcjonalność. Ta maksyma znalazła zastosowanie w projekcie Osiedla Paryskiego. Piękno i wygoda, zróżnicowane metraże, przestronne klatki schodowe, nowoczesne technologie jak np.: światłowody, wideo domofony, podgląd monitoringu w TV, windy, które można będzie przywołać z domu na wskazane piętro. Tak powstał projekt emanujący pozytywną energią, gdzie malownicza architektura łączy się z wysoką użytecznością.

Unikalne cechy osiedla


 • Telewizja satelitarna

  W naszej ofercie wszystkie mieszkania posiadają w standardzie telewizję satelitarną. Dlatego nie musisz się martwić o jej podłączenie niezależnie od tego, które mieszkanie wybierzesz.


 • Wyjątkowa stylistyka

  Przemyślana koncepcja, niepowtarzalny, elegancki styl i wysoki standard wykończenia do tego materiały najwyższej jakości, wyróżniający się detal nadają całości wyjątkową stylistykę i charakter.


 • Bezpieczeństwo

  Podziemne parkingi, stylowe ogrodzenie, monitoring, wideodomofony umożliwiające podgląd osób dzwoniących do mieszkania, a także komunikację pomiędzy mieszkaniem i portiernią dają poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa.


 • Zagospodarowanie terenu

  Wszystkie budynki tworzą spójny i funkcjonalny obszar. Doskonałym uzupełnieniem są elementy małej architektury, w tym alejki pełne starannie zaprojektowanej zieleni.


 • Zaplanuj przestrzeń

  Kup mieszkanie i zaprojektuj własną przestrzeń. Nasi doradcy pomogą Ci dokonać zmian aranżacyjnych, tak by mieszkanie spełniało wszystkie oczekiwania.

Skontaktuj się z doradcami

BydgoszczZobacz inne lokalizacje

Zapisz się do newslettera