Zarząd

Lokale użytkowe

Zarząd spółki

FILIP FRIEDMANN
członek zarządu

Większościowy udziałowiec.

MICHAŁ KOŚLACZ
członek zarządu

Studiował na Politechnice Śląskiej oraz w Międzynarodowej Szkole Handlowej. Przez 11 lat związany był z Grupą Capital Park, gdzie pełnił funkcję członka zarządu, wprowadzając spółkę na GPW. Wcześniej pracował w firmie doradczej Salustro Reydel w Warszawie i Paryżu, specjalizując się w wycenie przedsiębiorstw. Posiada bogate doświadczenie z zakresu M&A, w branży nieruchomościowej, a także spożywczej czy obrotu wierzytelnościami.

MAŁGORZATA MELLEM
członek zarządu

Małgorzata Mellem skończyła administrację na WSP w Bydgoszczy, a także studia podyplomowe dotyczące zarządzania, obrotu oraz szacowania nieruchomości. Posiada bardzo duże doświadczenie dotyczące sprzedaży zdobyte na kierowniczych stanowiskach piastowanych przez ostatnie 17 lat. Od 2002 r. Dyrektor Działu sprzedaży w Budlex Sp. z o.o. W 2012 r. powołana na stanowisko Wiceprezesa Spółki.

KRYSTYNA BRZEZIŃSKA
członek zarządu

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe w sektorze budowlanym. Posiada uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej; licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. W latach 1996-2006 pracowała w P.I. Bud-Tech sp. z o.o. na stanowisku Dyrektora ds. Inwestycji, rozszerzając zakres działalności spółki o działalność developerską. Wcześniej związana z Pracownią Projektową – Investprojekt. Posiada pięcioletnie doświadczenie pracy w administracji samorządowej na stanowisku Kierownika Referatu Budownictwa. Od 2006r. związana z grupą Budlex na stanowisku Dyrektora Technicznego, oraz Członka Zarządu w spółkach celowych Grupy, W styczniu 2018 roku powołana do Zarządu Spółki.

ŁUKASZ GROCHOCIŃSKI
członek zarządu

Zapisz się do newslettera