Lokale użytkowe

Przestrzeń w dobrej formie

Dobrą formę można dostrzec na pierwszy rzut oka - także w przestrzeni, która zachęca, by ją odwiedzić, ujawnia swój ład i porządek, a także odkrywa przed nami naturalną harmonię z otoczeniem

Projekt

Gajowa została zaprojektowana w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates, znanej z ponad 400 prestiżowych projektów na terenie całej Polski. Pracownia ta została wyróżniona licznymi nagrodami - w tym Green Building Award za najlepszy zrealizowany budynek ekologiczny

Design

Dbałość o detal towarzyszy każdemu aspektowi projektu GAJOWA. Utrzymany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu design w połączeniu z nowoczesnymi materiałami wysokiej jakości tworzą kompozycję o doskonałej funkcjonalności i ponadczasowej stylistyce.

Lokalizacja

Położenie w centralnej części Bydgoszczy - Bartodziejach sprawia, że GAJOWA jest doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Mieszkańcy osiedla mają dostęp do części usługowej na parterze, a także do rozwiniętej sieci usług w bezpośredniej bliskości osiedla.

Inwestycja

Przestrzeń w dobrej formie to wartość, która wybiega daleko w przyszłość i nigdy nie straci na znaczeniu. Dlatego wybór adresu GAJOWA to doskonała decyzja - zarówno w kontekście jakości życia Twoich bliskich, jak i w sensie inwestycyjnym. Bez względu na to, który aspekt jest dla Ciebie ważniejszy - zawsze warto skorzystać z przestrzeni w dobrej formie.

Lokalizacja osiedla

Skontaktuj się z doradcami

Tomasz Jóźwiak

Doradca klienta

tomasz.jozwiak@budlex.pl

Michał Boszko

Doradca klienta

michal.boszko@budlex.pl

Zapisz się do newslettera