Lokale użytkowe

35 urodziny Budlex

Wybrane mieszkania o 35 tysięcy taniej!

Libero A 59

Pokoi: 4 | Piętro: 1
Metraż: 91.39m2
Powierzchnia dodatkowa: balkon

7 200,00m2 6 817,03m2

Nowe mieszkania w Olsztynie na Nagórkach

Libero to nowa inwestycja deweloperska dla osób, które cenią sobie spokój i wygodę osiedla położonego wśród terenów zielonych i niedaleko miejskiej infrastruktury. Nowoczesny projekt i powstała dzięki niemu funkcjonalna przestrzeń zapewnią mieszkańcom komfort i intymność. Nagórki w Olsztynie to rewelacyjna lokalizacja dla mieszkania z uwagi na parkowe otoczenia, a zarazem bliskość placówek edukacyjnych, sklepów oraz węzła komunikacyjnego. Szereg udogodnień takich, jak: duże i eleganckie hole wejściowe z nastrojową muzyką czy samoobsługowa stacja do serwisowania rowerów dla mieszkańców pozwolą czuć się tu swobodnie. Jak w domu.

Atuty Inwestycji

 • Wygodna lokalizacja w pobliżu miejskiej infrastruktury i terenów zielonych
 • Sprawdzona marka i doświadczenie ogólnopolskiego dewelopera
 • Nowoczesny i funkcjonalny projekt architektoniczny

Znajdź Mieszkanie

W ofercie znajdują się mieszkania o różnym metrażu, dlatego znajdziesz tu mieszkanie idealnie na miarę swoich potrzeb.

Plany Mieszkań

Legenda znaczenia kolorów na planach pięter

Wyniki wyszukiwania

3
4

Określ kryteria powyżej

Rzut
Piętro
Metraż
Pokoje
Powierzchnia dodatkowa
Dotknij aby aktywować mapę

Standard

 • Ciche windy, przywoływane z mieszkania
 • Teren bez barier architektonicznych
 • Garaż podziemny
 • Światłowód
 • Stacja obsługi rowerów
 • Tereny rekreacyjne z altanką i placem zabaw
 • Monitoring zewnętrzny i domofony
 • Ponadprzeciętna wysokość mieszkań (270 cm)
 • Wysokie okna
 • Komórki lokatorskie i miejsca na rowery
 • Rolety i ogródki w mieszkaniach parterowych

Budlex to doświadczenie

Za inwestycją Libero przemawia ponad trzydzieści lat doświadczenia dewelopera oraz zaufanie tysięcy klientów. Spółka wyrobiła sobie miano solidnej, nowoczesnej i wyznaczającej standardy budownictwa mieszkaniowego. Budowanie zgodnie z oczekiwaniami, trendami rynku znalazły potwierdzenie w licznych nagrodach zdobywanych w konkursach architektonicznych.

Skontaktuj się z doradcami

Kamila Bednarczyk

Doradca klienta

kamila.bednarczyk@budlex.pl

Marcin Skrodzki

Doradca klienta

marcin.skrodzki@budlex.pl

Olsztyn to jedno z najładniej położonych miast w Polsce, otoczone kilkunastoma jeziorami, pięknymi lasami. To także ważny ośrodek kulturalny, edukacyjny i gospodarczy

Miasto w ostatniej dekadzie przeżywa dynamiczny rozwój. Zmieniły się parki, place, otoczenie jezior, nowe życie dano wielu historycznym budynkom, powstały centra handlowe, biura, instytucje kultury. Zadbano o budowę nowych dróg i rozwój transportu zbiorowego, co w konsekwencji poprawiło dostępność komunikacyjną miasta. Wszystko to wyraźnie wpłynęło na wzrost atrakcyjności Olsztyna w wielu aspektach, m.in. gospodarczym czy też turystycznym. Zmienił się także rynek mieszkaniowy, a co za tym idzie oczekiwania klientów, którzy są coraz bardziej świadomi i wymagający. Spółka Budlex, jako nowy gracz na rynku, także chce mieć swój udział w rozwoju miasta, dlatego startujemy z nowym projektem osiedla Libero w popularnej dzielnicy Nagórki.

Stolica Warmii i Mazur jest doskonałym miejscem do osiedlenia się dla każdego, kto ceni sobie kontakt z przyrodą i lubi otaczać się zielenią. Miasto położone jest w sąsiedztwie lasów oraz jezior, co znacznie ułatwia kontakt z naturą. Lasy zajmują około 20% jego powierzchni, dzięki czemu jest tu wiele przestrzeni sprzyjających wypoczynkowi oraz rekreacji. Konsekwencją tego jest także jakość powietrza, którego mogą pozazdrościć inne miasta Polski.

Urokliwa lokalizacja na Nagórkach zaważyła na naszej decyzji o wejściu na olsztyński rynek mieszkaniowy. Dobra komunikacja z centrum miasta, pełna infrastruktura, m.in.: szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie, do tego Ogród Jordanowski w sąsiedztwie, liczne ścieżki rowerowe, park to wszystko co zapewnia wygodę i harmonię w życiu.

Oferowane przez nas nowe mieszkania deweloperskie charakteryzują się ciekawym, a przy tym niezwykle praktycznym układem, który pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Podwyższony standard osiedla Libero podnosić będzie też komfort mieszkania. W ofercie posiadamy trzy rodzaje mieszkań deweloperskich. Są to małe lokale, składające się z dwóch pokoi, a także średnie dwu- oraz trzypokojowe, jak i duże trzy- lub czteropokojowe.

Zapisz się do newslettera