Lokale użytkowe

MIEJSCE DLA KONESERÓW

Sztuka dobrego mieszkania wymaga, by wszystkie jej elementy połączyły się w elegancką, a jednocześnie komfortową całość. Vinea to miejsce o wyjątkowym duchu, którego próżno szukać gdzie indziej.

PROJEKT

Projekt Apartamentów Vinea jest dziełem lokalnej pracowni architektonicznej A-Symetria, której prace wielokrotnie zdobywały tytuł Obiektu Roku. Inspiracją stał się klasyczny projekt willi Loosa z 1901 r. Zrealizowano go z myślą o połączeniu historycznego charakteru okolicy z dynamicznie zmieniającą się tkanką miasta.

DESIGN

Minimalistyczny styl Vinei wzbogacono o interesujące detale wpisujące się w historię i tradycję otoczenia. Wysoka jakość projektu oraz szlachetne materiały sprawiają, że miejsce to będzie stanowić przykład doskonałego wyczucia smaku przez długi czas.

POŁOŻENIE

Apartamenty Vinea położone są w Winnicy - historycznej części Torunia, na prawym brzegu Wisły. Historia tego miejsca datowana jest na XIII wiek - wtedy to pojawiły się pierwsze wzmianki o uprawie winorośli na wiślanej skarpie. Vinea łączy historyczną tradycję z nowoczesnymi, miejskimi trendami.

KOMFORT

Apartamenty Vinea to ciche mieszkania, których plan uwzględnia jak najlepsze wykorzystanie światła dziennego. Bogactwo przestrzeni w połączeniu z łatwością aranżacji pozwalają na stworzenie przytulnej, osobistej przestrzeni do realizacji życiowych pasji.

technologia

Doskonałość formy w połączeniu z maksymalną użytecznością to znak rozpoznawczy Apartamentów Vinea. Do dyspozycji mieszkańców będzie podziemny garaż dostępny bezpilotowo, wygodne rowerownie, windy przywoływane przy pomocy domofonu oraz drzwi wejściowe o zwiększonej wysokości wyposażone w systemy inteligentnego otwierania.

INWESTYCJA

Apartamenty Vinea to miejsce elitarne w pełnym tego słowa znaczeniu. Znakomitemu projektowi towarzyszy doskonałe sąsiedztwo. Tu znakomite gusta tworzą wyjątkową kulturę życia. Właśnie dlatego Vinea to jeden z najlepszych adresów Torunia - zarówno pod względem komfortu, jak i długoterminowej perspektywy inwestycyjnej.

Lokalizacja

Skontaktuj się z doradcami

Sebastian Szczypiorski Kierownik Biura Obsługi Klienta +48 56 610 25 32
sebastian.szczypiorski@budlex.pl

Ewa Zuska Doradca klienta
<+48 56 610 25 32
ewa.zuska@budlex.pl

Zapisz się do newslettera